Diákjaink

2018/ 2019. tanév

 

9. A

OSZTÁLYFŐNÖK: Gáspárné Fáy Ramóna

Babai Aletta Borbála, Bede Borbála Margit, Bognár András Imre, Dobos Mária, Holozsai Eszter, Horváth Szabolcs Péter, Magyary Timót Gergely, Násztor Eszter, Papp Dorottya, Réfi Veronika, Soldos Noémi Anita, Suke Sándor, Szécsényi István Balázs, Szűcs Liza, Wang Tian Ge


9. B

OSZTÁLYFŐNÖK: Őri Annamária

Bangó Adrienne Anita, Berkes Marcell, Brunner László, Donáth Gergő Flórián, Egyedi Boglárka, Havasi Kristóf János, Kiss-Leizer Anna, Komjáthy Kamilla Erzsébet, Nagy Szilárd, Páter Zoltán, Porkoláb Janka, Tálos Gergő Zoltán, Téglásy Lehel Kristóf, Vakán Zsuzsanna, Yang Yanle


9. C

OSZTÁLYFŐNÖK: Rákai Zsuzsanna

Apágyi Ábel Attila, Bereczky János, Kiss Nimród, Kozma Levente Ruben, Kusztós Olivér, Lambert Szilvia, Majercsik Lili Tamara, Massányi Péter, Márk Viktória, Orsovai Hedvig, Szabó Anna, Szovák Kitti Mónika, Urbán Benjámin, Vastag Sára


10. A

OSZTÁLYFŐNŐK: Dr. Kiss-Csapó Gergely

Arnóczki Áron, Bangó László, Castagno Claudia Raquel, Duka Katalin, Endrédi Mihály, Eszenyi Zsombor Dániel, Fésűs Réka Petra , Garics Laura, Gerendás Ruben, Ho Khánh Ván, Ilonczai Ábris, Janocsko Marianna, Janocsko Tetyana, Kalocsai András, Kubicza Jázmin Réka, Kunhegyi Eszter Zita, Mező Ernő Richárd, Molnár Zita, Mörch Paola, Oláh Vilmos, Puporka Lajos Antal, Shen Mutian


10. B

OSZTÁLYFŐNŐK: Józsa-Juhász Réka

Abdelhaffez Yehia, Bakó Noémi, Berki Áron, Csicsai Zsuzsanna, Dolhai Luca, Eisenberger Alíz, Erdős László, Fóris Zsófia, Garai Fülöp, Hevesi Adél, Kalász Nándor József, Kiss Zoltán, Kovács Luca Dóra, Kovács Tamás, Molnár Kristóf, Pásztor Dorina, Pintácsi-Farkas Viktor, Siket Anna, Somodari Ábel, Szűcs Liliána Jázmin, Yosuke Shimizu


10. C

OSZTÁLYFŐNŐK: Török Gyöngyi

Balogh Vivien, Bucella Lilla Kleopátra, Daruka Dávid, Dénes András Szilveszter, Forgó Boglárka, György Tomaj Balázs, Kalmár Botond László, Keczeli-Mészáros Anna Borbála, Lászlófi Radna, Lescsinszky Áron, Marik Bálint Sándor, Pálházi Szilvia Beáta, Raffai Péter, Rajczy Ádám, Rákos Júlia, Reményi Bánk Farkas, Thoma Noémi, Tóth Benedek, Töreky Borbála, Vadász Fanni Dominika


11. A

OSZTÁLYFŐNŐK: Szalay Klára/Zelenyák László

Bánhegyi Panna, Berecz Dóra, Dégi Tamás, Fleischer Bence Zoltán, Gergely Edvárd, Ittzés Berta Júlia, Jóföldi Kata Sára, Kecskés Aranka, Kiss Margaréta Róza, Mörch Ilona, Parragi Rebeka Virág, Solymosi Dániel, Szabó Bálint József, Szávoly Márton, Szigeti Emese, Thorpe Gáspár Miklós, Tóth Marcell, Wéber Dorina


11. B

OSZTÁLYFŐNÖK: Baranyai Imre

Alszászy Sarolta Mária, Bányai Anna, Borbély Bence Regő, Ceryák István, Deák Éva, Ferge Elizabet, Könczei Zsombor, Nagy Blanka, Oláh Kinga, Péter Balázs Márton, Pusomi Viktória Ilona, Rácz Márton Mihály, Rodrigez Hartyáni Ana Sofia, Romasz Jácint, Stefán Petra, Szénási Csilla, Szigeti Réka, Telegdi Gáspár, Xia Ke Xin


11. C

OSZTÁLYFŐNÖK: Röser Julianna

Barkó Viola Adél, Benei Dávid, Czimer Marcell, Döbörhegyi Mihály Pál, Gavrucza-Nagy Pál, Gerencsér Patrik, Horváth Jázmin Hanga, Kovács Sára, Kozák Lizett, Lakatos Dorka, Mészárovics Szonja, Orbán-Ducos Bogáta, Puporka Jenő, Simon András József, Szabó Benedek, Szahakjan Emma, Török Ákos, Vitányi Milán


12. A

OSZTÁLYFŐNÖK: Zelenyákné Balázs Márta

Ágoston Árpád, Bede Domonkos András, Bereczky Bence Gergő, Bolyki Tamás, Bódi Réka Luca, Csömör Krisztián, Hajdu Tamás Károly, Iváncsik Klarissza, Jakab Tivadar, Liptai Enikő, Orsovai Endre, Perényi Annabella Blanka, Rákóczi Barbara, Sebestyén Ágnes Enikő, Szilágyi Szabolcs, Varga Pál Barnabás, Vizi István


12. B

OSZTÁLYFŐNÖK: Pomizs István

Andrejcsik Jelly Dorottya, Bejan Norbert, Bogdányi Roland, Bognár Fanni, Bruck Ádám, Du Tianze, Duka Norbert, Hunyadi Donatella, Komáromi Gergő, Olti Lilla, Román Katalin, Sánta Viktória Szilvia, Szabolcsi Máté, Toczauer Réka, Vidakovich Benjamin


12. C

OSZTÁLYFŐNÖK: Hetés Andrea

Balázs Elemér György, Bi Xing , Csernovszky Márk Domonkos, Daradics Flórián Sándor, Gräff Helga, Hajdú Réka, Kaszab Sebő Kristóf, Keresztes András, Koppán Kata, Orosz Katalin, Palkovics Mária, Rácz Nikolett, Siptár Bence, Szilasi László György, Szőke Diána. Vincze Tibor István





Vendégtanulók

9. évfolyam: Földessy-Stiegemeier Cecília Briana, Hőnich Csenge, Kovács Alicia, Nagy Kincső, Siquet Tímea Viktória, Vajda Vince Vilmos

10. évfolyam: Balikó Virág Erzsébet, Dömötör Máté, Holló Mátyás, Kovács Boldizsár, Oláh Ernő, Réti Eszter Boglárka, Somodari Benjámin

11. évfolyam: Horváth László, Mogyorósi Tímea, Oberfrank-Kuti István Róbert, Tóth Tamara Dalma

12. évfolyam: Berki Attila, Sárréti Márton, Wang Tian Yue


5/13. évfolyam

Aradi Dominik Alex, Ács Richárd, Béres Gábor Vilmos, Csuka Marcell, Deák Margaréta, Donáczi Cseperke Beáta, Enyedi Gergely, Fujita Júlia, Kaszás Kornél, Kertész Gergely, Kokics Dorina Fanni, Konkoly Enéh Kinga, Körmendi Péter, Le Hai Anh, Markó Zsolt, Mihályi György, Németh Kira Gabriella, Ősz-Püspöki Dorottya, Pirbus Virág, Stabb Hannan Natalie, Susányi Márk, Szilágyi Gyula, Tóth Gréta Hanna, Veress Ábel Gergely, Xu Qian


1/13. évfolyam

Bajcsay Zsófia Terézia, Bajusznács Bence, Bartokos Botond, Berchy Flóra, Blastik Ágnes Anna, Bugarcic Nikola, Buta Ágoston, Caussanel Izabella Mária, Csanády Tádé, Cser Huba, Cséffán Dávid Ruben, Csikós Áron, Csuja Dániel, Danó Andrea Kinga, Döme Ábel, Fehér Nóra Blanka, Fóris Benjámin, Förhétz Tamás, Gollab Ádám, Halász Gergely, Hegedüs Roland, Hervai D'elhoungne Klára, Kocsák Gergely, Koncsik Dorina, Kovács Regina Klára, Kun Bálint, Lázók Eduard, Le Quang Huy, Lőricz Zoé Piroska, Marics Borbála, Márkos Albert, Négyessy Barnabás, Oberfrank Bernadett, Pál Zsigmond, Pecze Zsófia, Pethő Csaba, Rácz Balázs György, Simon Kristóf Péter, Surányi Eszter, Szabó Anna, Szereceán Tihamér, Szilágyi Emőke, Szili Regina Réka, Szűcs Enikő Flóra, Tóth Botond, Túri-Nagy János, Varga Sebestyén, Virág Anna, Zsombori Zita Bíborka


2/14. évfolyam

Aczél Katalin, Ágoston Máté, Bakos Bettina, Czinke László, Hajnal Benjámin, Hargitai Anna Veronika, Kapolcsi-Szabó Levente Gellért, Katona Klaudia Veronika, Kiss Anna Liliána, Koncz Kriszta, Kökény Richárd, Kuti Laura, Majsai Roland Gábor, Nagy Emma, Nagy Salamon , Orbay Lilla Cecília, Oszvald Alexa Mercédesz, Pataki Dávid, Pokoraczki Panna Dóra, Sebestyén Patrik, Sepsi Botond, Stanfel Péter, Szabó Petra, Szálkai Ádám, Szép András, Tóth István Krisztofer, Uzonyi Katalin, Vajda Zoltán Richárd, Valjer András, Varga Nóra Ilona, Veér Annamária, Virág Benedek


Hangszerészképző

Barna Ákos, Csabai Máté, Deáky Márton, Falvo Pierre, Fazekas Gergő, Földesi Tamás, Germus Kata Hedvig, Juhász Bertalan Pál, Kőszegi Enikő, Lakatos Bendegúz, Lénárt Bálint, Marosvölgyi Balázs, Mátyás Petra, Mészáros Áron, Mogyorósi János, Péteri Gabriella Luca, Péteri Károly István, Pogácsás Katalin Noémi, Rácz Éva, Sárközi Áron, Skorbay Lilla, Szabadai Csaba, Szabó Levente, Szilvás Bence, Terenyei Péter, Vaczula Anna Klára, Zsolnai Beatrix